Kategoriler
Yaşım Kaç Kanal D

Yaşım Kaç Kanal D

3.34 / 5

Kanal D ekranlarında 2018 yazı ile birlikte pek çok farklı yarışma yayına başladı. Bunların en başında çarkıfelek oyunu yer alırken şimdi ise yaşım kaç oyunu ile karşınızda. Bu oyunda karşınıza gelen kişilerin yaşlarını tahmin etmeye çalışacaksınız. Eğer yaşlar doğru ise puan kazanacaksınız. Eğer yaşım kaç oyununda yanlış tahmin yaparsanız belirli bir sayıdan sonra puan kaybederek yarışmadan eleneceksiniz. Bakalım gerçek yaşın nedir ile sizlerde yaş tahminlerinizi doğru bir şekilde yapabilecekmisiniz.

Yorumlar
7 + 1 = ?
  • Nesloş Nesloş 1 yıl önce

    Bebek sorusu Bilemedinmi

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.