Kategoriler
3D Tır Park Etme

3D Tır Park Etme

4.55 / 5

3D tır park etme oyunu ile bir tırın ne kadar zor park edildiğini anlayacaksınız. İlk bölümlerde kolay olsa bile ilerleyen bölümlerde sizin tırınızı park etmeniz çok zorlaşacaktır. Bu oyunda ne kadar iyi bir şöför olduğunu göstermen gerekiyor. Oyunda yapman gereken Tırı Ekranda gösterilen yeşil park yerine düzgün bir şekilde park etmek. Oyunumuz yön tuşları yardımıyla oynanmaktadır. Başarılar dileriz.

Benzer Oyunlar
Yorumlar
1 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.