Kategoriler
Açgözlü Tavşan

Açgözlü Tavşan

NAN / 5

Tavşanların dayanamadığı tek yiyecek havuçtur.Bir tavşan acaba kaç havuç yiyebilir.Açgözlü Tavşan Oyununda tavşanımız hiç doymuyor.Oyunda her bölümde açgözlü hayvanımızın havuçları yemesini ve sari yıldız puanları toplamasını sağlamanız gerekiyor.Bunları yaptıktan sonra çember şeklindeki bitiş noktasına ulaşırsanız bir sonraki bölümü oynamaya hak kazanırsınız.Hayvanınız zıplatmak ve kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmalısınız.Tüm yıldızları toplayıp, tavşanımızın karnını doyuracağını düşünenler hemen play butonuna basarak oyuna başlayabilirler.İyi eğlenceler.

Yorumlar
4 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.