Kategoriler
Üçlü Mahjong

Üçlü Mahjong

NAN / 5

Üçlü Mahjong Oyunumuzda diğer mahjonglardan farklı olarak aynı sembole sahip en az 3 taşı eşleştirmeniz gerekiyor.Oyunumuz fare ile oynanıyor.Farenizle belirgin olan taşları tıklamanız gerekiyor.Eğer bir taşın üzerinde veya çevresininde başka taşlar varsa o taş belirgin değildir.Onları eşleştirmede kullanamazsınız.Oyunda size belli bir süre verilecek.Bu süre içersinde tüm sembolleri eşleştirmeyi başarırsanız bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.Toplamda 40 seviyemiz var.Zorlandığınız taktirde ipucu butonuna basarak yada karıştır butonuyla tüm taşların yerini değiştirerek yardım alabilirsiniz.Size verilen sürede başarıl olamazsanız en baştan tekrar şansınızı deneyebilirsiniz.Eğlenceli oyunumuzu sizde oynamak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden oyna butonuna basarabilirsiniz.Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
9 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.