Kategoriler
Uzaylı Avcısı Asker

Uzaylı Avcısı Asker

5 / 5

Uzaylı Avcısı Asker Oyununda dünyayı işgal etmeye hazırlanan yaratıkları bazuka silahınızı kullanarak durdurmalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen oyna butonuna basarak başlayabilir ve farenizi kullanarak uzay gemilerini havaya uçurarak yok edebilirsiniz.Farenizle nişangahı hedeflerinizin üzerine getirerek ateş etmelisiniz.Mermileriniz hedefi bularak yok ettikten sonra diğer seviyeye geçebilirsiniz.Her yeni seviyede uzaylı yaratıkların sayısı artacak ve platformlar üzerindeki hedefleri vurmanız dahada zorlaşacak.Nişancılık yeteneklerinizi sergilemeniz gereken oyunumuzda harika zaman geçireceksiniz.En az atış ile en yüksek skora ulaşarak oyunumuzun rekortmeni olabilirsiniz.Genç nişancılarımıza birbirinden heyecanlı bölümlerde başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
2 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.