Kategoriler
5DICE DUEL

5DICE DUEL

NAN / 5

Bu popüler klasik Yahtzee oyununda 5 zar atın ve sıralayın. Amaç, beş zar yuvarlayarak ve belirli kombinasyonlar elde ederek mümkün olduğunca çok puan elde etmektir. Bir 'tam ev', bir 'büyük düz', 'Carré' ve diğer kombinasyonları puanlamak için zarları birleştirin veya daha fazla Yahtzee olarak bilinen 5Dice'i kazanmak için aynı zardan 5 tane elde edin. Öncül basit, ancak en yüksek puanı ayarlamak için gerçek beceri gerektirdiğinden analitik düşünme becerilerinizi eğitiyor! Buna hazır mısın?

Yorumlar
9 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.