Kategoriler
ARITHMETIC GAME

ARITHMETIC GAME

0 / 5

Fantezi bazı ilginç aritmetik eğitimi Gelin ve sayısal bileşenleri aramak ve bu oyunda denklemleri tamamlamak Ekranın altında bir soru sunulacak iken sayısız sayıdan oluşan büyük bir ızgara verilecektir Izgara üzerinde doğru sayıları seçmek için tıklayın denklemi tamamlamak için, ardından denklemin geçerli olup olmadığını kontrol etmek için Submit (Gönder) düğmesine tıklayın. Denklem doğruysa, seçtiğiniz sayılar ızgaradan kaldırılır ve sonraki soruya geçebilirsiniz. Formül yanlışsa, puanlar kesilir ve siz doldurmak için denklemin üzerindeki Sıfırla düğmesini tıklamanız gerekir.

Yorumlar
6 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.