Kategoriler
HALLOWEEN MAHJONG 2019

HALLOWEEN MAHJONG 2019

0 / 5

Onları tahtadan kaldırmak için aynı cadılar bayramı mahjong fayans 2 birleştirin. Sadece ücretsiz fayans kullanabilirsiniz. Ücretsiz bir karo başka bir taşla kaplanmaz ve en az 1 taraf (sol veya sağ) açıktır. Bu mahjong oyunlarında meydan okumak için 15 seviyeniz var. İlk 9 düzey şekli "H A L L O W E E N" dir ve son 6 düzey şekli rastgeletir. Bu mahjong oyunu istediğiniz kadar (farklı meydan okuma ile) oynayabilirsiniz.

Yorumlar
8 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.