Kategoriler
HYPER SLIDING HALLOWEEN PARTY

HYPER SLIDING HALLOWEEN PARTY

NAN / 5

Hiper Sürgülü Cadılar Bayramı Partisi bir halloween tema sürgülü bulmaca oyunudur. Listelenen görüntüden herhangi birini seçebilirsiniz ve ayrıca bulmaca boyutu için 3x3, 4x4 veya 5x5 ızgaraları seçebilirsiniz. Bu ihtiyar ama goldie oyunu anlamak oldukça kolaydır ve şimdi oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca 5x5 ve hatta 4x4 ızgaraları ile bu sürgülü bulmaca oyununda uzmanınızı tet edebilirsiniz.

Yorumlar
1 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.