Kategoriler
NARROW PASSAGE HALLOWEEN

NARROW PASSAGE HALLOWEEN

0 / 5

Dar Geçit - Cadılar Bayramı oyununda, tek yapmanız gereken zıplamak, engellerden kaçınmak ve ilerlemek için ekrana dokunmaktır. Ama göründüğünden çok daha zor. İlerledikçe farklı ve zorlu engellerle karşılaşacaksınız. Ayrıca yan duvarları da unutmayın! Birbirlerine yaklaşmaya devam edecekler, yani bir engelde ne kadar uzun kalırsanız, geçit o kadar dar olacaktır. Bu yüzden en iyisini yapın ve engellerden kaçınarak ve ezilmeden mümkün olduğunca çok puan kazanın!

Yorumlar
2 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.