Kategoriler
Şarkıcı Winx

Şarkıcı Winx

3 / 5

Şarkıcı Winx oyunu ile müthiş dakikalar geçirmeye hazırmısınız. Çok sevilen şarkıcılardan olan Stellanın acilen bir konser vermesi gerekiyor. Fakat fazla bi vakti yok giyinirken kararsız olduğu için konsere geç kalabilir. Stellaya giyinmesinde yardımcı olarak onun konserine yetişmesini sağlıyabilirmisin? Yapman gereken Stellayı baştan sona giydirip onu çok güzel yapmak. Stellayı giydirmek için Stellanın kıyafetlerine mause ile basılı tutup sürüklemen yeterli olucaktır.  Başarılar.

Yorumlar
1 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.