Kategoriler
TROLLFACE QUEST HORROR 2

TROLLFACE QUEST HORROR 2

NAN / 5

Korkunç, komik ve tuhaf maceralar, Troll Face Quest: Korku 2'nin akıllara durgunluk veren TFQ korku serisinin bu ikinci bölümünde sizin için hazırladığı şeydir! Yatak odanıza, yatak odanıza veya herhangi bir odaya gidin ve şimdiye kadar yapılmış en korkunç filmlere dayanan tonlarca çılgın şaka ve bulmacada LOL yaparken kendinizi aptalca çığlık atmaya hazır olun. Bu oyun kesinlikle büyükanne ya da küçük çocuklar için değil! En sevdiğiniz korku filmlerine ve TV şovlarına korkunç referanslarla dolu.

Yorumlar
6 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.