Kategoriler
UNBLOCK THE BALL

UNBLOCK THE BALL

NAN / 5

Slayt Bulmaca: Topu Unblock basit ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Amaç bir yol bulmak ve topu GOAL bloğuna yuvarlamaktır. Diğer blokları yoldan kaydırarak topu engellemeyi kaldırın, minimum hareketlerle engelini kaldırın. Slide Puzzle: Unblock the Ball, sizi zorlu ve bağımlı tutmak için yüzlerce saat değerinde, Başlangıç seviyesinden Uzman seviyesine kadar 160 seviye içeren 4 paketle birlikte gelir.

Yorumlar
2 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.