Kategoriler
CAR WASH  GAS STATION SIMULATOR

CAR WASH GAS STATION SIMULATOR

0 / 5

Bu Araba Yıkama ve Benzin İstasyonu Simülatörü oyunu size üç farklı görev sunar: sürüş, yakıt doldurma ve belirli bir yerde yıkama ve park etme. Sizin için harika bir sürüş ve park deneyimi var. Şaşırtıcı araba sürüşü ile birçok meydan okuma misyonuna sahiptir. Araba Yıkama Simülatörü güzel çevre ile pürüzsüz ve kolay bir oyun oynamaktadır. Sürmek için wasd veya ok kullanın, fare motoru başlatmak ve park.

Yorumlar
2 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.