Kategoriler
Elsa ve Anna Frozen Yapboz

Elsa ve Anna Frozen Yapboz

5 / 5

Elsa ve Anna Frozen Yapboz Oyununda güzel prenseslerimiz Elsa ve Annanın ailesiyle birlikte geçirdiği kış tatiline ait resimlerin parçalarını birleştirmek istermisiniz? Eğlenceli dolu oyunumuzda karşınıza çıkacak resimler arasından birini seçerek yapbozumu tamamlayabilirsiniz.Karışık olarak duran parçaları farenizle alarak doğru yerlerine yerleştirmeniz gerekiyor.Oyundaki ipucunu kaldırmak için büyüteç butonuna basın.Böylece yardım almadan puzzle kendiniz bitirebilirsiniz.Güzel prenseslerimizle birlikte çok güzel zaman geçireceğiniz oyunumuzda hoşunuza giden fotoğrafları bilgisayarınıza kaydetmek isterseniz fotoğraf makinesi butonuna basabilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımıza güzel yapboz oyunumuzda başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
3 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.