Kategoriler
EXTREME WINTER OIL TANKER TRUCK DRIVE

EXTREME WINTER OIL TANKER TRUCK DRIVE

0 / 5

Kışın hayatta kalması zordur ve petrol bu konuda önemli bir rol oynar. İnsanların araç ve ısıtma için kullanılacak petrolün taşınmasında yardımınıza ihtiyacı var. Yollar kaygandır, yol hain ve kar yağışı aralıklıdır. Bu tehlikeli koşullarda araç kullanırken son derece dikkatli olduğunuzdan emin olun. Sürmek için WASD veya Okları kullanın, ekrandaki düğmelerle etkileşim kurmak için fareyi kullanın.

Yorumlar
6 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.