Kategoriler
İnanılmaz Aile Yapboz

İnanılmaz Aile Yapboz

5 / 5

inanılmaz Aile Yapboz Oyununda orjinal adı The incredibles olan ailemizin macera resimlerine ait parçaları bir araya getirerek birbirinden eğlenceli bölümleri tamamlamak ister misiniz? Eğlenceli oyunumuza hemen ilk bölümü seçerek başlayabilirsiniz.Karşınıza gelen resmi dikkatlice inceleyin.Kısa süre dağılan parçaları yerlerine koyarak seviyeyi tamamlamaya çalışmalısınız.Oyunumuz süresiz olduğundan oyunun tadını çıkararak oynayabilirsiniz.Resmi tamamlamayı başardığınızda ise bir sonraki bölüme geçerek yeni bir resmi birleştirmeye başlayabilirsiniz.Birbirinden eğlenceli seviyelerde hem çok hoş vakit geçirecek hemde sevdiğiniz karakterlerle birlikte olacaksınız.Oyunumuza katılan inanılmaz aile hayranlarına başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.