Kategoriler
MARVELOUS HOT WHEELS  STUNT CAR RACING GAME

MARVELOUS HOT WHEELS STUNT CAR RACING GAME

5 / 5

Araba yarışı becerilerini maceracı stunts gerçekleştiren aktivitelerle gösterme zamanı. Muhteşem Hot Wheels arabasını mümkün olduğunca hızlı sürmeli, böylece araba yarışı oyununda bulunan tüm arabaları yenebilir. Her şeyi unutun ve aşırı araba yarışı stuntlarının yeni bir yolculuğuna başlayın. Motorunuzu güçlendirin, yarışınıza tam gaz verin ve şehir yarış yolculuğuna başlayın.

Yorumlar
1 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.