Kategoriler
Maşa ve Koca Ayı Yapboz

Maşa ve Koca Ayı Yapboz

5 / 5

Maşa ve Koca Ayı Yapboz Oyunumuzu kolay oyunlar arayan minik oyuncularımız için özel olarak sitemize yükledik.Yapboz ve resim birleştirmeden oluşan farklı bölümlere hemen başlamak için ok butonuna tıklayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Maşa ve arkadaşlarının resmini seçtiğinizde tablonun dışarısında bulunan parçaları sürükleyerek yerlerine koymalısınız.Köpek balığı yada deniz yıldızını seçtiğinizde ise noktaları birleştirerek resminizi tamamlayabilirsiniz.Resmi tamamladıktan sonra geri dönerek yeni bir bölümde oynayabilirsiniz.Maşa ve koca ayı oyunlarından hoşlanan minik oyuncularımıza birbirinden güzel bölümlerde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.