Kategoriler
OFFROAD OIL TANKER TRUCK DRIVE

OFFROAD OIL TANKER TRUCK DRIVE

0 / 5

Harika ve şaşırtıcı üst offroad kamyon sürüş oyununda ulaşım için Petrol Tankeri Kamyon Sürücüsü 3D sürün. Petrol tankeri simülatöründeki hedefe varış için ağır tankerin sürüşüyle yağı taşıyın. Bir tanker sürücüsü olarak offroad tepe tırmanışı ile ağır kamyon sürerken yokuş yukarı Petrol Tankeri sürüşünün tadını çıkaracaksınız. Petrol kamyon simülatörü 3D oyunu petrol tankerleri oyunları veya kamyon sürüş oyunları sevenler içindir.

Yorumlar
6 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.