Kategoriler
TRT Çocuk Türkçe Yapboz

TRT Çocuk Türkçe Yapboz

5 / 5

TRT çocuk ekranlarında yayınlanan en iyi çizgi film oyunlarını sizlere sunan sarioyunlar ile daha önce trt çocuk piksel boyama ve trt çocuk çizbul oyunlarını oynamıştık. Şimdi ise yapboz oyunlarının en iyisini sizlere Türkçe olarak sunan TRT Çocuk eğlendirmeye devam ediyor. Hem mantığınızı hemde zekanızı zorlayacak olan yapboz oyununda sorun çözme becerileride kazanacaksınız. Renk renk yapboz parçalarını birleştirirken kendinizi ve renklerin güzelliğini keşfedeceksiniz.

Yorumlar
2 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.