Kategoriler
Uğurböceği ile Kara Kedi Yapboz

Uğurböceği ile Kara Kedi Yapboz

2.86 / 5

Uğurböceği ile Kara Kedi Yapboz Oyununda sevilen çizgi film kahramanlarının maceralarına ait resmin dağılmış parçalarını birbirine ekleyerek yapbozunuzu tamamlamalısınız.Eğlenceli oyunumuzu fareniz yardımıyla oynayabilirsiniz.Ekranın üstünden zorluk derecenizi belirlemelisiniz.İstediğiniz sayıda parçalı bölümlerden birini seçtikten sonra shuffle butonuna basarak tüm parçaları karıştırın.Preview butonuna tıkladığınızda ise arka planda resminiz ortaya çıkacak ve ona göre daha kolay bir şekilde parçaları yerleştirebileceksiniz.Oyuna başlamanızla birlikte sürenizde çalışacak.Oyun sonunda ne kadar sürede yapbozu tamamladığınızı görebilirsiniz.Oyunumuza katılan herkese başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
3 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.