Kategoriler
2 Kişilik Araba Yarışı 2

2 Kişilik Araba Yarışı 2

2.72 / 5

2 Kişilik Araba Yarışı 2 Oyununda istediğiniz pistini seçin ve zorlu rakiplere karşı arkadaşınızla birlikte yarışarak birinci olmaya çalışın.Arabanızı ve yarışmak istediğiniz pisti seçebileceğiniz oyunumuzu ister tek başınıza yada 2 kişilik olarak oynayabilirsiniz.1. oyuncumuz arabasının kontrollerini WASD tuşları ile sağlayabilir.Diğer oyuncumuz ise yön tuşları ile aracını hareket ettirebilir.Birbirinden zorlu rakiplerle yarışacağınız oyunumuzda ne kadar usta sürücüler olduğunuzu göstermelisiniz.En üst sıralarda yarışları tamamlayarak daha zorlu ve hızlı parkurlarda yarışma hakkı kazanmalısınız.Oyunumuza katılan usta sürücülerimize başarılar ve keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
7 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.