Kategoriler
2 Kişilik Mini Araba Yarışı

2 Kişilik Mini Araba Yarışı

2.86 / 5

2 Kişilik Mini Araba Yarışı Oyununda arabanızı seçerek ister arkadaşınıza yada kardeşinize karşı zorlu pistlerde yarışarak birinci olmaya hazır mısınız? Kaç kişilik oynamak istediğinizi belirledikten sonra istediğiniz araba modellerinden birini seçin.İlk seviyeyi seçmeden önce üst bölümden kolay, normal ve zor olan derecelerden bir tanesini seçin.Heyecan verici oyunumuzda tek başınıza yarışırsanız yön tuşları ile kontrolleri sağlayabilirsiniz.Eğer 2 kişilik oynamayı seçerseniz diğer oyuncumuz ESDF tuşlarını kullanabilir.Zorlu yarışlarda sürücülük yeteneklerinizi kullanarak yarışları en ön sırada tamamlayın ve en iyi sürücü kim herkese gösterin.Oyunumuza katılan hız ve adrenalin tutkunlarına 3d oyunumuzda başarılar ve keyifli yarışlar dileriz.

Yorumlar
3 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.