Kategoriler
2 Kişilik Oyuncak Araba Yarışı

2 Kişilik Oyuncak Araba Yarışı

4.17 / 5

2 Kişilik Oyuncak Araba Yarışı Oyununda istediğiniz yarış arabalarından birini seçerek kardeşinize yada arkadaşınıza karşı zorlu yarışlara katılmak ister misiniz? Cevabınız evetse start butonuna tıklayarak kaç kişilik yarışmak istediğiniz seçin.Arabalarınızı seçtikten sonra harika parkurlardan birini seçerek hemen yarışmaya başlayabilirsiniz.Tek kişilik yarışmak istediğinizde zorlu derecesini belirlemelisiniz.Alt butonuna tıklayarak gazınıza basarak hızlanabilirsiniz.2 kişilik oynadığınız da ise diğer oyuncumuz CTRL tuşuna basarak hızlanabilir.Zorlu parkurlarda en hızlı turları atarak rakibinizi geride bırakmalısınız.Heyecan ve adrenalin yüklü oyunumuza katılan herkese keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
3 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.