Kategoriler
3 D Otobüs Yarışı

3 D Otobüs Yarışı

3.47 / 5

3 D Otobüs Yarışı Oyunumuzda ilk seviyeden itibaren adrenalin dolu ve zorlu bir yarış için hazır olun.Dürüstlüğün arka planda kaldığı oyunumuzda rakiplerinizi durdurmak için olağan dışı yöntemler uygulayacaksınız.Aracınızın arkasındaki varillerden yağ bırakarak rakiplerinizin kayarak yol dışına çıkmasını sağlayabilirsiniz.Bunu yapabilmek için boşluk tuşuna basmanız yeterli.Bu özelliği sürekli kullanabilmek için diğer araçlara çarpmalısınız.Fakat yoldaki engellerden uzak durmaya çalışın.WASD tuşlarını kullanarak otobüsünüzlü zorlu yarışı kazanmaya çalışacaksınız.Süper hızlara çıkabildiğiniz oyunumuzda farklı bonuslarda var.Sürücülük yetenekleri yüksek oyuncularımız başarıyla bölümleri bitirerek en iyi otobüs şoförümüz olabilirler.Tüm sürücülerimize keyifli bir yarış dileriz.

Yorumlar
9 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.