Kategoriler
3D Formula 1 Yarışı

3D Formula 1 Yarışı

3.95 / 5

3D Formula 1 Yarışı Oyununda 3d olarak hazırlanmış birbirinden zorlu ve hızlı pistlerde yarışarak gerçek bir formula pilotuna dönüşmeye hazır mısınız? Hazırsanız hemen play butonuna tıklayın ve arabanızı seçerek ilk pistten yarışmaya başlayın.Düzlüklerde hız rekorları kırarak keskin virajları dönmek için WASD tuşları yada yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Virajlara girmeden önce yavaşlamak için boşluk tuşuna basabilirsiniz.En hızlı turları atarak pistlerin tozunu attırdıktan sonra yeni bir pistte yarışma hakkı kazanacaksınız.Daha güzel ve hızlı bir araba seçerek sürücülük yeteneklerinizin sınırlarını zorlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan usta sürücülerimize keyifli ve heyecanlı sürüşler dileriz.

Yorumlar
5 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.