Kategoriler
AMBULANCE RESCUE SIMULATOR  CITY EMERGENCY AMBULANCE

AMBULANCE RESCUE SIMULATOR CITY EMERGENCY AMBULANCE

3.58 / 5

Sen bir ambulans kurtarma şoförüsün. Ve size farklı kurtarma görevlerinde bulunuluyor. 2019 yılının en iyi ambulans şoförü sizsiniz. Bölgenizdeki kurtarma görevinizi yerine getirin. Bu şehir heyecan ve kaza geçiriyor ve şehir ambulansını güvenle sürmek ve yaralıları en yakın hastaneye götürmek zorundasınız. 2019 en iyi ambulans oyunu burada. İnsanlara yardım etmek için şehir ambulansını kullanın.

Yorumlar
4 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.