Kategoriler
Drift Hastaları

Drift Hastaları

3.34 / 5

Araba tutkunları oyun başına. Drift hastaları oyunu ile yanlamalar yapmak istermisiniz? Küçük bir harita hobi arabalarıyla yarışlara başlıyorsunuz. Oyunda parkurda bazı engeller bulunmaktadır. Bu yüzden de yarışırken bunlara dikkat etmek zorundasınız. Köşeleri dönerken yanlamanın zamanını iyi ayarlarsanız eğer kaza yapmadan döneceksiniz. Bu da size çok iyi zaman kazandırabilir ve yarışı kazanacaksınız.

Yorumlar
4 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.