Kategoriler
Gökyüzü Yolu Yarışı

Gökyüzü Yolu Yarışı

3.34 / 5

Gökyüzü Yolu Yarışı Oyunu ile gökyüzünde inşaa edilmiş zorlu bir pistte heyecan ve adrenalin dolu yarışlar sizleri bekliyor.Eğlenceli oyunumuza yarışmak istediğiniz aracı seçerek başlayalabilirsiniz.Birbirinden heyecanlı yarışarda aracınızın direksiyonuna geçin ve yön tuşları ile kontrolleri sağlayarak harika bir sürüş gerçekleştirin.Pist üzerinden bulunan bonus puanları toplamayı sakın ihmal etmeyin.Aracınızın nitro özelliğini aktif etmek için shift tuşuna basın.Aniden fren yapmak zorunda kalırsanız boşluk tuşunu kullanın.Pist üzerindeki rampalardan yukarı doğru zıplayabilir ve keskin virajlarda drift yapabilirsiniz.Heyecanlı yarışlarımıza katılan sürücülerimize başarılar dileriz.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.