Kategoriler
Happy Wheels Araba Yarışı

Happy Wheels Araba Yarışı

2.78 / 5

Happy Wheels Araba Yarışı Oyunu ile sende arabanı seç ve birbirinden zorlu rakiplere karşı heyecan dolu yarışlara katıl.Eğlenceli oyunumuza hemen başlamak için play butonuna tıklayın.Zorlu yarışlarda aracınızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayacaksınız.İniş ve çıkışları olan parkurda hızlanmak için boşluk tuşuna basabilirsiniz.Böylece nos özelliğini kullanarak avantaj sağlayabileceksiniz.Yarışları en önde bitirerek en yüksek skoru elde edin ve kazandığınız paralar ile arabanızın özelliklerini artırarak onu modifiye edin.Heyecanlı yarışlarda ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu göstererek daha güçlü rakiplerle yarışın.Oyunumuza katılan oyuncularımıza keyifli sürüşler dileriz.

Yorumlar
5 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.