Kategoriler
Kahramanlar Go Kart Yarışı

Kahramanlar Go Kart Yarışı

2.28 / 5

Kahramanlar Go Kart Yarışı Oyunu ile sevimli karakterlerin yarıştıkları zorlu parkurlarda tüm yeteneklerinizi kullanmalı ve heyecan dolu yarışları ilk sırada tamamlamalısınız.Start butonuna tıklayarak oyuna hemen başlayabilirsiniz.Hızla ilerleyen arabanızı AD yada sağ ve sol ok tuşlarını kullanarak kontrol edebilirsiniz.Kalp puanları toplayarak ilerlemelisiniz.Hızlanmanız ve başka özellikler kazanmanızı sağlayan bonuslarıda toplamayı sakın unutmayın.Kaza yapmanız halinde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.3D kalitesiyle zorlu parkurlarda yarışarak ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu gösterme fırsatı yakalayacaksınız.Oyunumuza katılan usta şoförlerimize zorlu yarışlarda başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.