Kategoriler
Maserati Yarışı

Maserati Yarışı

3.34 / 5

Maserati Yarışı Oyununuyla dünyanın en hızlı otomobillerinden birinin koltuğuna geçerek güçlü rakiplere karşı zorlu pistlerde yarışmaya var mısınız? Son model arabanızın rengini seçtikten sonra next butonuna tıklayarak zorlu pistimizde yarışmaya başlayabilirsiniz.Arabanızın kontrollerini sağlamak ve zorlu virajları dönmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Pist dışı kumdan olduğundan diğer arabalar çarpmamalı ve pist dışındaki bölüme çıkmamalısınız.Yarışlarda kazandığınız paralar ile kilitli bölümleri açabilirsiniz.Her yeni bölüm bir öncekinden çok daha zorlu olacaktır.Oyunumuza katılan yarış oyunu tutkunlarına zorlu pistlerde başarılar ve keyifli bir sürüş dileriz.

Yorumlar
3 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.