Kategoriler
MONSTER TRUCK RACING  OFFROAD DRIVING SIMULATOR

MONSTER TRUCK RACING OFFROAD DRIVING SIMULATOR

3.34 / 5

4x4 RC Büyük Canavar Kamyonunun direksiyonunun arkasına geçin ve yolda ve asfaltta tam olarak istediğiniz şeyi yapmaya hazır olun. Kızaklar, sıçramalar, şut arabalar, kayaçlar, gösteriler ve hatta yeraltı devresi olan minyatür bir top. Bu radyo kontrol simülatörü yarış oyunlarında mümkün olduğu kadar yükseğe zıplamak ve en havalı dublörleri ve sürüklenenleri yapmak için borular kullanın.

Yorumlar
5 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.