Kategoriler
Oyuncak Araba Yarışları

Oyuncak Araba Yarışları

4.29 / 5

Oyuncak Araba Yarışları Oyunu bir çocuğun odasında bulunan kitap, top, kola kutusu ve kesekağıdı kullanılarak hazırlanmış parkurda oyuncak arabaların yarıştığı eğlenceli bir oyun.Sizde harika parkurlarda yarışmak istiyorsanız hemen play butonuna basın.Aracınızın tüm kontrollerini yön tuşları yardımıyla sağlayabilirsiniz.Zorlu engelleri aşarken çok dikkatli olmalı ve aracınızı devirmemelisiniz.Yarışı kazanmanız halinde sonraki heyecanlı bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Eğer birincilikten daha kötü bir derece elde eder yada arabanızı devirip yarışı tamamlayamazsanız aynı seviyeyi tekrar etmeniz gerekiyor.Adrenalin ve heyecan dolu yarışlara katılan usta sürücülerimize başarılar ve keyif dolu anlar dileriz.

Yorumlar
3 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.