Kategoriler
Trafik Yarışçısı 2

Trafik Yarışçısı 2

2.5 / 5

Trafik Yarışçısı 2 Oyununda otobanda ilerleyen arabanızın kontrollerini sağlayarak kaza yapmadan ilerlemeli ve en uzak mesafeye ulaşarak oyunumuzun yeni rekortmeni olmalısınız.Heyecan verici oyunumuza ok butonuna basarak başlayabilirsiniz.Aracınızın kontrollerini sağlamak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.Sağ ve sol ok tuşları ile yanlara doğru hareket ederek arabaların yanlarından makas atarak geçmelisiniz.Eğer kaza yapacak olursanız oyunumuz sona erer.Yukarı yön tuşu ile hızlanabilirsiniz.Fren yapmanız gerektiğinde ise boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.Kaza yapmadan ne kadar ilerleyebilirseniz skorunuzda o kadar yüksek olacaktır.Oyunumuza katılan usta sürücülerimize kazasız bir sürüş dileriz.

Yorumlar
7 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.