Kategoriler
Yokuş Yukarı Yarış

Yokuş Yukarı Yarış

4 / 5

Yokuş Yukarı Yarış Oyunu ile dik yokuşlardan oluşan zorlu bir yarışa katılacak ve zorlu rakiplere karşı yeteneklerinizi göstererek birinci olmaya çalışacaksınız.Heyecan dolu yarışlara katılmak istiyorsanız hemen play butonuna basın.Aracınızın kontrollerini yön tuşları ile sağlayabilirsiniz.Havada bulunan altın paraları toplamanız gereken yarışlarda nitro özelliğini aktif etmek için shift tuşuna basmalısınız.Fren yapmak isterseniz boşluk tuşunu kullanın.Birbirinden heyecanlı yarışlarda bitiş noktasına ilk olarak varmanız halinde sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Seviyeleri bitirdikten sonra kazandığınız puanlar ile kendinize yeni bir araç satın alabilirsiniz.Oyunumuza katılan genç sürücülerimize başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
1 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.