Kategoriler
Elsa Evde Dondurma Yapıyor

Elsa Evde Dondurma Yapıyor

5 / 5

Elsa Evde Dondurma Yapıyor Oyununda güzel prensesimiz sizlerle çok özel tarifini paylaşmak istiyor.Ona eşlik ederek evde dondurma nasıl yapılır öğrenmek ister misiniz? Eğlenceli oyunumuza hemen play butonuna tıklayarak başlayabilir ve farenizi kullanarak dondurmanızı yapabilirsiniz.Yönergeleri takip ederek malzemeleri sırasıyla kaba dökmeli ve karıştırarak kıvamına getirmelisiniz.Sonra buzdolabı poşetine dökerek buz ile soğumasını sağlamalısınız.İyice donduktan sonra dondurma bardağına koyarak bölümü tamamlayabilirsiniz.İkinci bölümde ise dondurmanızı çikolata parçacıklar ile süsleyerek oyunu tamamlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza eşsiz lezzetimizi uygulamada başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.