Kategoriler
Emma ile Kelebek Kek Tarifi

Emma ile Kelebek Kek Tarifi

0 / 5

Güleryüzlü meşhur italyan aşçımız Emma bugün sizlere çok özel bir kek tarifi hazırladı.Emma ile Kelebek Kek Tarifi Oyunu ile görsel bir şölene hazır olun.Her zaman olduğu gibi aşçımızın tarifini Türkçe yönlendirmeler ile kolaylıkla yapabilirsiniz.Sırasıyla malzemeleri çıkarıp işlemlerden geçirmelisiniz.Tüm malzemler birbiriyle karıştıktan sonra pişirme işlemine geçebilirsiniz.Meşhur tarifimizi uygulamak için sizde hemen play butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanmaktadır.Tüm işlemleri sırasıyla tıklayarak yapabilirsiniz.Genç aşçılarımıza kolay gelsin.

Yorumlar
2 + 4 = ?
  • Duygu Duygu 3 yıl önce

    Müthişşşşş

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.