Kategoriler
Karlar Ülkesi Pastası

Karlar Ülkesi Pastası

0 / 5

Karlar Ülkesi Pastası Oyunu ile üzerinde güzel prenseslerimiz anna ve elsanın bebeklerinin bulunduğu Frozen pastası nasıl yapılır öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evetse hemen ok butonuna basarak oyuna başlayın ve tarifimizi uygulayarak harika pastamızı hazırlayın.Farenizi kullanarak sırasıyla yönergeleri takip etmelisiniz.Malzemeleri sizden istenen sıra ile kabın içersine koyarak karıştırmalısınız.Kıvamına geldikten sonra onları sırasıyla farklı kaplara dökerek fırında pişirmelisiniz.Aralarına krema koyarak parçaları birleştirdikten sonra etrafını krema ile sıvamalısınız.Dolaba attıktan sonra elsa ve anna bebeklerinden seçtiğinizi içersine yerleştirmelisiniz.Sonra süslemelerinizi yaparak pastamızı hazırlamış olacaksınız.Oyunumuza katılan aşçılarımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
6 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.