Kategoriler
Peppa Pig Doğum Günü Pastası

Peppa Pig Doğum Günü Pastası

5 / 5

Peppa Pig Doğum Günü Pastası Oyununda doğum gününü kutlayacağımız sevimli kahramanımızın pastasını hazırlayarak onu süpriz yapmak ister misiniz? Yönergeleri farenizle takip ederek özel tarifimizi uygulamalısınız.Önce tüm malzemeleri ambalajından çıkararak kaplara koymalısınız.Yumurtaların sarısıyla beyazını ayırdıktan sonra su ve tuz ekleyerek tüm malzemeleri karıştırarak hamurumuzu elde etmelisiniz.Şekil veren kaba koyduktan sonra fırında pişirin.Fırından çıkardıktan sonra krema ile hamuru sıvayın.Sonra çikolata ve şeker parçacıklarını, süsleri seçerek pastamızı hazırlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan peppa pig hayranlarına başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.