Kategoriler
Pizza Yapma Yarışması

Pizza Yapma Yarışması

5 / 5

Pizza yapmak için pekçok farklı malzeme gerekir hepsini geçtim gerçekten pizza yapımı zor ve uğraştırıcı. Bu oyunda pizza yapma yarışmasına katılacak ve en güzel pizzayı yapmak için uğraşacaksınız. Pizza challenge olarakta bilinen oyunumuz yaratıcılık ve yarışma olarak iki farklı moda sahip. Yarışmaya katılmak için challenge seçmeniz gerekiyor. Pizza yarışmasında yapmanız gereken sol alt tarafta gözüken pizzanın aynısını yapabilmek ne kadar benzerini yaparsanız o kadar çok puan alı ve yarışmayı kazanırsınız.

Yorumlar
8 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.