Kategoriler
Ağaçlar ve Çadırlar

Ağaçlar ve Çadırlar

2.5 / 5

Ağaçlar ve Çadırlar Oyunu ile güzel bir zeka oyunu sizleri bekliyor.Oyna butonuna basarak oyunumuza sizde katılabilirsiniz.Oyunumuzda tablo içersinde ağaçlar göreceksiniz.Bu ağların yanına çadır kurmanız gerekiyor.Bunu farenizle bir kareye çift tıklayarak yapabilirsiniz.Çadırı doğru kurabilmeniz için bir çadırın yalnızca bir ağacın yanında olması gerekli.Yukarıdaki satırdadaki ağaç bile olsa aynı satırda başka bir ağaçla yanyana olmamalı çadırınız.Soldaki karelerde sayılar göreceksiniz.Bunlar o satıra kaç çadır kurmanız gerektiğini gösteriyor.Kaç tane başarısız hamleniz olduğunu soru işareti butonuna basarak öğrenebilirsiniz.Böylece hatanızı bulup düzeltebilirsiniz.Oyuna başlar başlamaz süre çalışıyor.En kısa sürede bitirin en yüksek skoru alır.Tüm çadırlara doğru yerleştirildiğinde bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.İyi eğlenceler.

Yorumlar
7 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.