Kategoriler
Akıllı Bal Arısı Oyunu

Akıllı Bal Arısı Oyunu

5 / 5

Evet çocuklar bildiğiniz üzere son yılların en popüler oyunları genelde aklından tuttuğunuz şeyleri bile bilen içerikteki oyunlar oldu. Bunlardan en popülerleri herşeyi bilen çay bardağı liptop tarafından yaptırılırken herşeyi bilen kadında oldukça popüler olmayı başardı.

Şimdi ise herşeyi bilen akıllı bal arısı oyunu ile karşınızdayız. Arı kıyafetli kızın sorduu soruları cevaplayıp aklınızdan ne tuttuğunuzu bulmalısınız. Oyunda örneğin aklınızdan kalem tuttunuz size yaklaşık 20 tane soru sorulacak bunlara doğru bir cevap verebilirseniz akıllı bal arısı sizin tuttuğunuz şeyi kısa sürede cevaplayacaktır.  Recep ivedik soru cevap oyununa da benzeyen bu macerada bakalım sizler neler tutacaksınız aklınızdan. En önemlisi tuttuklarınızı acaba akıllı bal arısı bulabilecek mi ?

Buram Bal firmasına bu harika oyunu yayınladıkları ve bizlerle buluşturduğu için çok teşekkür ediyoruz.

Yorumlar
5 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.