Kategoriler
Çizgileri Ayır

Çizgileri Ayır

0 / 5

Ufak oyuncularımızın mantıklarını kullanmaları gereken güzel bir oyunla karşınızdayız.Çizgileri Ayır Oyunu ile eğlence dolu dakikalar sizleri bekliyor.Oyuna play butonuna basıp başlayabilirsiniz çocuklar.Yuvarlakların olduğu kısımdan farenizle basılı tutup diğer yuvarlaklara götürün.Bu şekilde çizgileri birbirinden ayırabilirsiniz.Unutmayın aynı çizgiler üstüste gelmez.Eğer doğru bir hamle yaptıysanız çizgileriniz kırmızıdan yeşile dönecek.Tamamı yeşil olduğunda bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.Her bölüm başlangıcında süremizde çalışıyor.En kısa sürede bulmacayı çözen oyununda şampiyonu olur.Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
6 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.