Kategoriler
Düğmeler ve Makas

Düğmeler ve Makas

5 / 5

Düğmeler ve Makas Oyunu ile aynı renkten olan düğmeleri seçerek makas ile kesmeniz gereken eğlenceli bir oyun ile karşınızdayız.Zorluk derecesini seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Yalnızca aynı renkten olanları seçebilirsiniz.Hamlelerinizi gerçekleştirdikten sonra düşme kalırsa bölümü tekrar edersiniz.Eğer hepsini kesmeyi başarırsanız daha zorlu bir seviyede yarışma hakkı elde edeceksiniz.Zekanızı kullanarak iyice düşünmeli ve hamlelerinizi öyle yapmalısınız.Her yeni seviyede yeni bir bulmacayı çözmeniz gerekiyor.Oyunumuza katılan zeka oyunu tutkunlarına birbirinden güzel seviyelerde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
1 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.