Kategoriler
Hedef 4 Multiplayer Connect 4 Oyunu

Hedef 4 Multiplayer Connect 4 Oyunu

4.17 / 5

Dünyanın en çok oynanam oyunları arasında 2018'de rekor kıran hedef 4 oyunu ingilizce olarak connect 4 multiplayer olarak bilinmektedir.

Oyunda 2 farklı hedefiniz var bunlardan birisi bilgisayara karşı oynamak diğeri ise 2 kişilik olarak online yani multiplayer modda oynamak olacak. Eğer tek kişi iseniz bilgisayara karşı hedef 4 oyununu oynamanız mümkün. Hedef 4 oyununun nasıl oynandığına bakacak olursak yukarıdan aşağıya toplar atacağız bu toplar rakiplerin toplarına karşı daha güçlü olmalı. Zekanızı zorlayarak belirlenen süre içinde hızlıca oyunu oynamaya başlamalısınız. Connect 4 oyununda sarı ve kırmızı olmak üzere 2 farklı çeşitte top bulunmakta.

Yapmanız gereken 4 topu yan yana veya üst üste düzebilmek bunu başarabilirseniz hedef 4 oyununda başarılı olup oyunu hile yapmadan kolayca kazanabilirsiniz.

Yorumlar
4 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.