Kategoriler
İngilizce Kelime Bulmaca

İngilizce Kelime Bulmaca

0 / 5

İngilizce oyunlardan hoşlanan oyuncularımız için güzel bir bulmaca oyununu sitemize yükledik.İngilizce Kelime Bulmaca Oyunu ile yeni kelimeler öğrenebilir yada bildiklerinizi pekiştirebilirsiniz.Oyunda karşınıza iki resim çıkacak ve bu resimlerlerden yola çıkarak istenen kelimeyi tahmin etmeniz gerekiyor.Zorlandığınız zaman joker haklarınızı kullanabilirsiniz.Fakat joker haklarınızı boşa kullanmayın sonraki sorularda joker haklarınızı kaybedebilirsiniz.Kelimemizi doğru tahmin ederseniz bir sonraki soruya geçebilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanmaktadır.Sizde şansınızı denemek istiyorsanız hemen oyuna başlayabilirsiniz.Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.