Kategoriler
İngilizce Kelime Türetme

İngilizce Kelime Türetme

5 / 5

İngilizce oyunlardan hoşlanan oyuncularımız için eğlecenli bir oyun yükledik.İngilizce Kelime Türetme Oyunu ile size verilen 6 harften kelimeler türetmelisiniz.Oyunumuzu timede butonuna basarak süreli olarak yada untimed butonuna basarak süresiz olarak oynayabilirsiniz.Harflere bakarak kelimeler türettiğiniz oyunumuzda doğru kelimeyi bulamazsanız tekrar baştan başlamak zorundasınız.Bir sonraki bölüme geçebilmeniz için en az 6 harfli bir kelimeyi tahmin etmeniz gerekiyor.Kelimenin harflerin yazdıktan sonra enter tuşuna basmalısınız.Böylece ingilizcede öyle bir kelime var mı yok mu öğrenmiş olacaksınız.Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
8 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.