Kategoriler
Jolly Mahjong 2

Jolly Mahjong 2

0 / 5

Jolly Mahjong 2 Oyunu ile mahjong eğlenceniz kaldığı yerden devam ediyor.Yepyeni sembollerden aynı olan iki tanesini eşleştirmeniz gerekiyor.Oyuna play butonuna basarak yepyeni bir 27 seviyelik eğlenceye adım atmış olacaksınız.Farenizi kullanarak aynı olan iki taşı tıkladığınızda kaybolacaklar ve böylece eşleşme tamamlanmış olacak.Tablo tamamen boşaldığında bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanmış olacaksınız.Yalnızca belirgin olan taşları tıklayabilirsiniz.Üstünde yada iki yanında başka bir taş bulunmuyorsa o taş belirgindir.Diğerlerinin etrafını temizledikten sonra tıklayabilirsiniz.Soru işareti butonuyla zor durumda kaldığınızda ipucu alabilirsiniz.İki yöne dönener okların olduğu buton ise tüm taşların yerlerini değiştirmeye yarar.Keyifli oyunlar dileriz.

Yorumlar
7 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.